Jsme čtyři nadšenci se společnou vášní pro technologie

Vyvíjíme inteligentní chatboty, především pro aplikaci Facebook Messenger, a zaměřujeme se na jejich smysluplné zapojení do každodenního života. Známe se již léta a díky vzájemné kooperaci vždy vybereme nejlepší možné řešení. S našimi znalostmi a zkušenostmi z různých oborů dokážeme klientům poskytnout kompletní servis a technologické řešení na světové úrovni.

VEDENÍ A OBCHOD​

Jakub Došek

Srdcem společnosti je Jakub, který se aktivně věnuje managementu, organizaci a obchodu. Jeho úkolem je řízení a vedení firmy, prodej služeb, konzultace a klientský servis. Můžete se spolehnout, že díky osobnímu přístupu a pochopení vašich cílů vždy najdete společnou řeč a vhodné řešení téměř jakéhokoli požadavku z oboru.

Tvorba a obchod

Ondřej Polách

Ondřej je typický příklad člověka – karieristy. Je mu 28 let a má již bohaté zkušenosti s vedením lidí, marketingem, komunikací se zákazníky, psychologií, herectvím a telekomunikacemi. Své nabyté zkušenosti převádí do scénáře našich chatbotů. Nezaskočí ho tedy skoro žádný dotaz a je vždy připraven Vám poskládat scénář v co nejvyšší kvalitě.

VÝVOJ​

Daniel Koliba

Daniel je nadšenec do technologií, pohybuje ve světě mobilních aplikací od začátku existence smartphonů. Od mládí studoval grafický design a později působil na vedoucí pozici ve vývoji internetových aplikacích. Své bohaté zkušenosti a poznatky aplikuje při tvorbě moderních mobilních aplikací. Vytváří jednoduší cesty k propojení člověka s technologiemi.

Finance a platforma

Alex Pedan

Alex je všestranný a ambiciózní člen týmu, který si před sebou staví velké cíle. Díky vysoké míře empatie dokáže skvěle odhadnout člověka již v prvních minutách po seznámení, což se skvěle hodí pro pochopení potřeb klienta, ale i pro nábor nových kolegů. Nejlépe však svoje schopnosti využívá ke správě financí a řízení vývoje naší platformy Chatboss.

Aktuální stav a zaměření

Aktuálně se ubíráme cestou vývoje chatbotů na zakázku, a to zejména ve dvou oblastech.

První projekt “Chytré město” se věnuje, jak název napovídá, městům ČR a jejich modernizaci. Hlavním cílem je soustředit dění ve městě přehlednou, jednoduchou formou a umožnit občanům odběry zpráv i aktuálních novinek přímočarou cestou. Městští chatboti mají v podstatě za úkol občanům zjednodušovat a zpříjemňovat život pomocí features, jako jsou např. vyhledání výletů, kulturních akcí, volných pracovních míst, programu pro děti nebo nahlédnutí do akčních letáků. Další využití je propojit starosty a jejich úřady s občany, aby mohli dlouhodobě zůstat ve spojení; pro okamžitou informovanost návštěvníků města a v neposlední řadě plní chatbot funkci cíleného reklamního prostoru pro místní firmy. To a mnoho dalšího potěší občany i turisty na jednom místě, přímo v jejich messengeru, bez stahování dalších aplikací.

Druhému projektu říkáme “Marketingoví chatboti” a jde o nový interaktivní komunikační kanál pro e-commerci – zvýšení prodejů a budování vztahů. Tady klientům nabízíme aktivní propojení s jejich zákazníky a díky messengeru možnost zůstat v bezplatném, opakovaném kontaktu. Uživatele si chatbot získá nejen z propagace na Facebooku, ale také z přímé konverze návštěvníků e-shopu, kterým poskytne pohodlný servis. Stěžejní je zde možnost osobních notifikací, kdy je efektivita mnohonásobně účinnější než běžnými e-mailovými newslettery. V určitých fázích nákupního procesu pak můžete výrazně zvýšit efektivitu i konverze.

Souběžně se zakázkovým vývojem programujeme vlastní platformu pro inovativní tvorbu chatbotů. V prvním kvartálu r. 2019 máme v plánu oprostit se od závislosti na řešeních třetích stran. Chatboss platformu vyvíjíme po technické stránce na světové úrovni a umožníme běžnému uživateli bez odborných znalostí jednoduše vytvořit, hostovat a spravovat svého chatbota. Součástí bude i schopnost umělé inteligence, učící se z dosavadních zkušeností, na jejímž vývoji již pracujeme.

Máme jednotnou vizi

Naše vize je od samého začátku jasná – vstoupit na světový trh s vlastní platformou a umožnit uživatelsky  velmi jednoduché vytváření chatbotů, že to zvládne opravdu každý. Smysl je v tom, aby si i člověk s nulovými zkušenostmi zvládl vytvořit inteligentního pomocníka, který mu automatizuje a zefektivní práci, komunikaci či jakkoliv jinak zpříjemní život. Stejně tak budeme stále zdokonalovat umělou inteligenci integrovanou v naší platformě, analyzovat získaná data a rozšiřovat pole působnosti a užitek v praxi. Postupně budeme chatboty doplňovat o další funkce a featury, ale vždy tak, abychom dosáhli maximální jednoduchosti v jejich spuštění a ovládání uživatelem. Chceme nejen konkurovat těm největším hráčům na trhu, ale stále posouvat hranice a stát se jednou z nejoblíbenějších platforem pro tvorbu chatbotů.

 

Chcete svého chatbota?

Rádi vám připravíme návrh na míru i cenovou kalkulaci

Vyvíjíme inteligentní chatboty, především pro aplikaci Facebook Messenger, a zaměřujeme se na jejich smysluplné zapojení do každodenního života. Díky vzájemné kooperaci a zkušenostem pro vás navrhneme to nejlepší možné řešení. 

2018 - 2019 © Všechna práva vyhrazena

Made with ❤ by ChatBoss s.r.o.

o-ns