Vyzkoušejte
naše úžasné
chatboty

Prodejce telekomunikací v Praze a okolí

Pracuji jako obchodní zástupce a jsem ve všední dny poměrně vytížený. Nechal jsem si vytvořit online pomocníka, který za mě rozesílá cenové nabídky, vyplňuje objednávky, nonstop řeší dotazy zákazníků a tím šetří můj čas. Díky chatbotovi sbírám více kontaktů, jsem pořád na příjmu a navíc spolu zvládneme odbavovat i několik lidí najednou.

Madridista

Fanouškovský koncept. Umíme vytvořit chatbota "fandu" pro libovolný sportovní klub, jeho fanoušky a sponzory. Madridista vznikl jako ukázkový chatbot pro fotbalové kluby 1. české ligy i evropské velikány. Hravě zná všechny novinky o týmu, hráčích, zápasech, výsledcích a přitom celou dobu komunikuje s uživateli zábavnou formou.

Váš Visage expert

Naše specifické služby jsou zaměřeny pro vybranou klientelu, jelikož u nás klienti nakupují pouze jednou, a to s doživotní zárukou. Chatbot nám pomáhá nonstop poskytnout základní info a servis, objednat konzultaci zdarma a zachytit pozornost, kterou je potřeba přitáhnout jako magnet, zvlášť při naší úzké cílové skupině zájemců.

Projekt "Restaurace"

Zasíláte zákazníkům denní menu nebo pozvánky na akce? Máte online rezervace nebo nabízíte objednávky jídel s dovozem? Ulehčete sobě i personálu s odbavováním opakujících se úkolů, které zvládne každý dobře naučený robot! Vaše zákazníky mile potěší, když vše o vaší restauraci rychle najdou ve svém chatu.

Naše krásné Hranicko

V Hranicích na Moravě je již nyní veřejnosti k dispozici chatbot, se kterým mohou komunikovat, odebírat místní zpravodajství, novinky z města, kultury, akce ve městě, slevové letáky i nabídku volných pracovních míst. Turisté a návštěvníci města zde najdou zajímavá místa a památky, zdejší obchody, služby, aktuální program a dění ve městě.

Funkční hotelový průvodce Union Hotel Prague

Moderní hotelový průvodce je nonstop k dispozici návštěvníkům hotelu, podobně jako recepční. Hosté se na jeden klik dozví důležité informace ohledně ubytování, snídaně, wifi a dalších služeb hotelu. Cizinci dále uvítají přehled akcí a dění v blízkém okolí, tipy na nákupy, dobrou restauraci, možnost rychle zavolat taxi nebo vyhledat spojení místní veřejnou dopravou.

"Jarda z Nároďáku"

Fanouškovský koncept. Sledujete zápasy našich hokejistů na olympiádě nebo mistrovství světa? Kdo neskáče, není Čech, hop, hop, hop! Nechte si přímo do Messengeru zasílat aktuální výsledky našeho týmu, novinky o hráčích, šampionátu, gólparádu, sestřih nejdůležitějších momentů, zahrajte si kvíz a soutěžte o ceny!

Citáty na každý den

Vstávat denně se špetkou moudrostí a inspirace? Díky Quotes botovi, který původně vznikl čistě pro naše osobní využití, může dnes každý zdarma dostávat v předem vybranou hodinu "citát pro dnešní den". Stačí si vybrat kategorii a přihlásit k odběru. Také si můžete prohlížet citáty ve svém oblíbeném tématu, např. láska, zábava, umění nebo motivace.

Prezentace pro Starosty "Chytré město"

Jde o novinku společnosti Chatboss v technologické inovaci malých a středních měst. Jak by se vám líbilo přehledně najít všechno dění pohromadě? Občané mohou odebírat místní zpravodajství, novinky z města a kultury, akce ve městě, slevové letáky i nabídku pracovních míst. Turisté a návštěvníci města nejvíce ocení zajímavá místa, památky, obchody, nabídku služeb a aktuální dění ve městě.

Pomocník pro E-shopy

On-line zákazníci často potřebují servis nebo podporu při nakupování, ideálně ihned a bez čekání. Chatbot je nejvhodnější řešení díky poskytování pomoci v reálném čase. Vstřícně pomůže s nákupem i výběrem zboží, zasílá aktuální stav objednávek, poradí s reklamacemi, vrácením zboží a častými dotazy. Navíc vám vytvoří seznam zájemců pro bezplatné zasílání cílených akcí a novinek.

Czech Inn - Projekt Český hotelový rádce

Byli jste již někdy ubytovaní v cizině a potřebovali jste zjistit informace ohledně termínu check in / check out, snídaně, připojení k wifi nebo dalších služeb hotelu? Zajímalo vás aktuální dění v blízkém okolí, tipy na výlet, nákupy či vyhlášené restaurace? Tohle a ještě mnohem více vám pomůže najít rychlý pomocník v Messengeru, včetně možnosti rychle zavolat taxi nebo vyhledat spojení místní veřejnou dopravou.

Valašské Meziříčí

Jsme rodáci z Valmezu, který dobře známe. Pro naše přátele a brzy i pro veřejnost uvádíme na trh chatbota, se kterým mohou komunikovat, odebírat místní zpravodajství, novinky z města, kultury, akce ve městě, slevové letáky i nabídku volných pracovních míst. Turisté a návštěvníci města zde najdou zajímavá místa a památky, zdejší obchody, služby i aktuální program a dění ve městě.

Pizzerie + rozvoz jídel

Je důležité být ve střehu vždy, když vaši zákazníci mají hlad! Rychlý výběr, okamžitá objednávka a osobní notifikace při doručení pokrmů bude zákazníkům chutnat stejně dobře, jako pokrmy vašeho podniku. Strávníci vám budou vděční za rychlé, pohodlné obsloužení a navíc s nimi můžete další objednávky řešit bezplatně, přímo ve Facebook Messengeru.

Letenky v kapse

Koncept pro obchodníky s letenkami nebo slevovými kupony. Díky tomu, že chatboti běží přímo uvnitř Messengeru, nemusí uživatelé nic hledat, stahovat, instalovat ani se nikde registrovat. Vše mají pohodlně na jedno kliknutí, což vede k menším nákladům na konverzi jednoho zákazníka.

Cryptocurrency Bot

Bitcoinová horečka je pro miliony lidí stále velmi aktuální téma. Chatbot sleduje aktuální vývoj kurzů, provede vás základy světa kryptoměn a pomůže vám s nákupem Bitcoin i alternativních coinů. Užitečná funkce pro zájemce je také odběr horkých novinek z tématu, díky kterým máte aktuální přehled a nejnovější informace včas.

Chcete svého chatbota?

Rádi s vámi probereme návrhy i cenovou kalkulaci

Buďme v kontaktu

Vyvíjíme inteligentní chatboty, především pro aplikaci Facebook Messenger, a zaměřujeme se na jejich smysluplné zapojení do každodenního života. Díky vzájemné kooperaci a zkušenostem pro vás vybereme to nejlepší možné řešení. 

2018 - 2019 © Všechna práva vyhrazena

Made with ❤ by ChatBoss s.r.o.

reference